יצירת קשר
לחשבון האישי שלי
ראשי
שלום אורח - התחבר
עגלת הקניות שלי:
(0) פריטים - 0.00 ₪
 איך לעצב מוצר

חבילות דפוס


עיצוב והדפסת חבילות דפוס
 עיצוב והדפסת חבילות דפוס

 מה זה חבילות דפוס?

חבילות דפוס הן מוצר ייחודי שלנו. מדובר בחבילה שכוללת כמה מוצרים בסיסיים שלהם נזקק כל בית עסק: כרטיסי ביקור, פליירים בגודל A5, נייר לוגו / ממו בגודל A5,
נייר לוגו / ממו בגודל  
A4, מעטפות בגודל 11X23 ס"מ, מדבקות לדיסקים ואינסרט לקופסה של דיסק. כל המוצרים הללו מגיעים בעיצוב אחיד עם הלוגו של העסק ויוצרים חבילות דפוס בעלות מאפיין מובהק והומוגני של העסק.

למה זה טוב?

בעזרת חבילות דפוס העסק זוכה למיתוג אחיד ויוצר מראה מקצועי ומדרני שמבוסס על הומוגניות אלגנטית של כל מוצרי הדפוס שבהן נעשה שימוש בעסק. הדפסת חבילות דפוס מבטיחה לעסק בידול מעסקים אחרים שמבוסס על הלוגו והנראות שלו בכל מוצרי הדפוס של העסק.

מי צריך חבילות דפוס?

כל עסק שמבקש לשפר את המיתוג שלו זקוק להדפסת חבילות דפוס. כל מי שמעוניין לשדר מקצועיות ואיכותיות צריך להשקיע גם בנראות של המותג שלו וברושם שהוא משאיר אצל כל מי שמקבל את אחד ממוצרי הדפוס הללו שנכללים בחבילות דפוס. שאיפה למצוינות באה לידי ביטוי בפרטים: במראה של מוצרי הדפוס שבהם העסק משתמש.

דברים שצריך לשים אליהם לב

עיצוב: חבילות דפוס מבוססות על הלוגו של העסק שלך ועל השילוב שלו במוצרי הדפוס השונים. לפני שמזמינים הדפסת חבילות דפוס כדאי לוודא שהלוגו שלך מעוצב בצורה טובה, שהעיצוב של מוצרי הדפוס הוא העיצוב הרצוי ושהמראה הכללי של החבילה אכן אחיד ומשדר מצוינות.

מוצרים כלולים: למרות שניתן למצוא חבילות דפוס אחידות כדאי לברר אם ישנם מוצרי דפוס שכדאי להוסיף לחבילה כדי שהיא תהיה מקיפה ומתאימה לצרכים השונים של העסק.

התאמה אישית: הדפסת חבילות דפוס אמנם מבוססת על תבניות קיימות אבל ניתן לבקש התאמה אישית של המוצרים השונים. גודל, סוג הנייר ועוד מאפיינים של המוצרים השונים ניתנים, במידה מסוימת, לעבור התאמה אישית לצרכיו של הלקוח.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור חבילת דפוס
או להזמנת חבילת דפוס אישית ויחודית
חייגו 1-800-1000-11
או צרו קשר בטופס ליצירת קשר
למעבר לטופס "יצירת קשר" לחצו כאן

למאמרים נוספים בנושא דפוס - לחצו כאן

לחזרה לתחילת העמוד לחץ כאן

דפוס-ראשימאמרים בדפוסשאלות ותשובותשליחת קבצים מוכנים להדפסהעל החברהתנאי שימוש באתרמחירי משלוחים למוצרי דפוס באתר הרצל 98 ראשון-לציון
טלפון: 03-6500360 דוא`ל: hogr@zahav.net.il
B2CPrint פתרונות דפוס ו עיצוב אונליין