יצירת קשר
לחשבון האישי שלי
ראשי
שלום אורח - התחבר
עגלת הקניות שלי:
(0) פריטים - 0.00 ₪
 איך לעצב מוצר

מאמר - איך מכינים לוח שנה ב-WORD

איך להכין לוח שנה בתוכנת word

מדריך איך מכינים לוח שנה בתוכנת WORD ?
לחזרה לעמוד מאמרים ראשי - לחצו כאן
לעמוד הראשי באתר - לחצו כאן 

 ?WORD איך מכינים לוח שנה בתוכנת
      
כמה פעמים רציתם ליצור לוח שנה משפחתי שילווה את השנה הקרובה שלכם בתמונות מרגשות או משעשעות? כמה פעמים הייתם בטוחים שהמשימה תדרוש מכם שעות של עבודה או תשלום לגרפיקאים? הגיע הזמן שתלמדו איך תוכלו לעשות את העבודה המורכבת בעצמכם בתוך דקות.

לוח שנה מעוצב, עמוס בתמונות של רגעים מיוחדים שכבר נשכחו, הוא ללא שום ספק מתנה מיוחדת בעבור כל אחד. בין שמדובר במכר לעבודה,  זוג חברים שזה עתה נישא או כמתנת חג בעבור בני המשפחה הקרובים שלכם.

אבל, למרות המחווה הרגשית רבים מאתנו פשוט בוחרים במתנה אחרת שיותר פשוט להשיג או שעלותה נמוכה בהרבה מלוח שנה מעוצב. היום, נציג בפניכם דרך מהירה ופשוטה לבניית לוח שנה מעוצב בתוך דקות בתוכנה שכולכם מכירים הלא היא תוכנת Microsoft Word.

למרות שניתן לבנות בתוכנה עמוד מעוצב לכל חודש ולהתחיל במסע עיצובי שאין לו סוף, נרצה להציג לפניכם דרך פשוטה וקלה בהרבה. את בניית לוח השנה, לא נבצע באופן ידני לחלוטין אלא נשתמש דווקא בתבניות מוכנות שצוות המעצבים של חברת מיקרוסופט כבר הכין בעבורנו. אתם מוכנים להתחיל?

יצירת לוח שנה בתוכנת 2013 Microsoft Word

1.פתחו את תוכנת Word ולחצו על כפתור – חדש. בתפריט שיופיע לפניכם השתמשו בשורת החיפוש והקלידו את הכיתוב לוח שנה או Calendar אם אתם משתמשים בממשק בשפה האנגלית ולחצו על מקש ENTER. אפשרות נוספת היא לבחור באפשרות לוח השנה מתוך הצעות החיפוש בחלק העליון.

מדריך איך מכינים לוח שנה בתוכנת word


2.כעת, כל שעליכם לעשות הוא פשוט לבחור בתצורת לוח השנה המבוקשת.

שימו לב! במידה ולא מצאתם תבנית מתאימה תוכלו לערוך חיפוש לתבניות נוספות באתר
התבניות של
Microsoft Word

מדריך איך מכינים לוח שנה בתוכנת word

3.בשלב זה לוח השנה שלכם כבר מוכן ותוכלו להדפיס אותו ולהתחיל להשתמש בו. אבל, נרצה להעניק לו מעט טאץ` אישי ולכן נבצע עוד כמה פעולות בשלב הבאים.

מדריך איך מכינים לוח שנה בתוכנת word

4.הפעולה הראשונה שנרצה לבצע היא החלפת התמונות בלוח השנה שלנו ובמקום תמונות נוף מרהיבות נמקם תמונות משפחתיות. כדי להחליף את התמונה המבוקשת לחצו עליה מקש ימני עם העכבר ובחרו באפשרות החלף תמונה.

מדריך איך מכינים לוח שנה בתוכנת word

5.בחלון שיופיע לפניכם לחצו על כפתור עיון על מנת להעלות תמונה מהמחשב בו אתם עובדים או בחרו אחת מהאפשרויות הנוספות המופיעות על גבי המסך.

מדריך איך מכינים לוח שנה בתוכנת word

6.לאחר שתבחרו התמונה לוח השנה שלכם יתחיל לקבל מראה אישי. אבל, המשימה עוד לא הושלמה. לכל תמונה נוכל להוסיף גם כיתוב קצר שיזכיר לכולנו מתי בדיוק צולמה התמונה. כדי להוסיף את הכיתוב פשוט לחצו על הכיתוב המצורף לתמונה והתחילו להקליד.

מדריך איך מכינים לוח שנה בתוכנת word

7.לוח השנה שלכם כבר מתחיל להראות כיאילו הותאם במיוחד על ידי מעצב מובחר על עם מעט עיצובי
Word Art נוכל להרחיב את רמת העיצוב ואפילו לצרף ברכות אישיות.

 מדריך איך מכינים לוח שנה בתוכנת word


יצירת לוח שנה בתוכנת 2010
Microsoft Word

אם אתם משתמשים בגרסה קודמת של תוכנת Microsoft Word עדיין תוכלו להגיע לתוצאה מרשימה לא פחות. גם אם היא תדרוש מכם מעט יותר השקעה.

הסרטון הבא ימחיש כיצד תוכלו ליצור תבנית לוח שנה בתוכנת Wordאם אינכם נמנים עם בעליהם של תוכנת Word ואתם עדיין מעוניינים ליצור לוח שנה מעוצב, אתם מוזמנים לבקר בעמוד העיצוב העצמי באתר שלנו וליהנות ממערכת מלאה שתאפשר לכם לעצב לוח שנה בשילוב כל התמונות האישיות שלכם מבלי צורך להתסייע בגרפיקאים יקרים.

לסיכום – בפעם הבאה שאתם מוותרים על מתנה אישית כמו לוח שנה מעוצב עם מיטב הרגעים. עצרו לרגע, פתחו את תוכנת Word והכינו לוח שנה מעוצב בתוך דקות. אנחנו כבר שומעים את המחמאות.

לחזרה לתחילת הדף לחצו כאן

דפוס-ראשימאמרים בדפוסשאלות ותשובותשליחת קבצים מוכנים להדפסהעל החברהתנאי שימוש באתרמחירי משלוחים למוצרי דפוס באתר הרצל 98 ראשון-לציון
טלפון: 03-6500360 דוא`ל: hogr@zahav.net.il
B2CPrint פתרונות דפוס ו עיצוב אונליין